„Zróbmy sobie przerwę”, czyli improkryzys w związku | Nowa data! [31.03]

Title:

„Zróbmy sobie przerwę”, czyli improkryzys w związku | Nowa data! [31.03]

Venue:

Nowowiejska 1 00-643 Warsaw, Poland

Show Name:

„Zróbmy sobie przerwę”, czyli improkryzys w związku | Nowa data! [31.03]

Host:

Klub Komediowy

Artists:

Date & Time:

APR 1 AT 1 AM – APR 1 AT 2:30 AM UTC+08

Show Description:

Pamiętacie kultowy tekst z „Przyjaciół”: „We were on a break”? No więc właśnie: Kto decyduje w związku o przerwie? Kto o niej nie wie? Co jest w trakcie niej dozwolone, a co absolutnie niewybaczalne? I czy zdanie „Muszę chwilę od nas odpocząć” nie oznacza tak naprawdę: „Chcę się rozstać, tylko potrzebuję tygodnia, by ogarnąć przeprowadzkę”? Mityczna przerwa – łabędzi śpiew konającej miłości, czy może przyautostradowy MOP dla osób znużonych monotonią związku albo kolejną kłótnią o to samo?

Zapraszamy na improwizowany spektakl komediowy o parach w kryzysie i o destrukcyjnej albo leczniczej mocy frazy „Zróbmy sobie przerwę”.

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w kasie Klubu Komediowego (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)
Lub pod linkiem: https://tiny.pl/9lrtb

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

 1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
 2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
 3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
 4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
 5. W związku z bieżącymi obostrzeniami pula dostępnych biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających ważny unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę przy zakupie biletów, są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru. Prosimy o uważne czytanie informacji podczas dokonywania transakcji online.
 6. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
  – nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
  – nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
  – nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.

URL: