Żony Wilanowa | Odcinek Specjalny: Słomiane Wdówki [25.02]

Title:

Żony Wilanowa | Odcinek Specjalny: Słomiane Wdówki [25.02]

Venue:

Nowy Świat 4a 00-497 Warsaw, Poland

Show Name:

Żony Wilanowa | Odcinek Specjalny: Słomiane Wdówki [25.02]

Host:

Rakieta Klub

Artists:

Date & Time:

FEB 26 AT 2 AM – FEB 26 AT 3:30 AM UTC+08

Show Description:

Mąż w delegacji, a żona w Wilanowie? Maria Kazimiera Leszczyńska, Elizabeth Helen Milanowska i Aleksandra z Potockich Krzycka, mieszkanki najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy – są wściekle bogate, doskonale zrobione, a przy tym znudzone i osamotnione. Chcą od życia znacznie więcej! Więc gdy tylko za wyjeżdżającym służbowo mężem zamknie się brama na posesję – żona harcuje!

Miłosne schadzki w pobliskim Powsinie, wizyta w podziemnym kasynie w Zatoce Czerwonych Świń, włam do Świątyni Opatrzności Bożej, a może nawet… egzotyczna wycieczka na Pragę Południe – tramwajem!! To wszystko w specjalnym odcinku spektaklu improwizowanego „Żony Wilanowa”. Przyjdź i sprawdź, do czego słomiane wdowieństwo sprowokuje nasze bohaterki. Bo jak spadać z wysoka, to byle nie z drabiny społecznej, a jak pić, to Moëta!

Bilety: 55 zł

Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć przycisk KUP
stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w klubie Rakieta, górny pokład (jeśli pula biletów w sprzedaży nie została wyczerpana)
Lub pod linkiem: https://tiny.pl/9lmx1

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

 1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
 2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej…
 3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
 4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
 5. W związku z bieżącymi obostrzeniami pula dostępnych biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających ważny unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę przy zakupie biletów, są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru. Prosimy o uważne czytanie informacji podczas dokonywania transakcji online.
 6. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
  – nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
  – nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
  – nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.

URL: