Wieczór komedii #73

Title:

Wieczór komedii #73

Venue:


ul. Leszczyńska 12 00-350 Warsaw, Poland

Show Name:

Wieczór komedii #73

Host:

Cafe Powroty

Artists:

Date & Time:

SATURDAY, FEBRUARY 26, 2022 AT 2 AM UTC+08

Show Description:

Przeżyj przygodę z najbardziej niezwykłą formą komedii – impro! Każda scena rodzi się na Twoich oczach, bez wcześniej przygotowanego scenariusza czy dialogów. A to wszystko dzięki magii wyobraźni, nieskrępowanej spontaniczności i iskrze szaleństwa.

Nasze wieczory to przekrój najrozmaitszych form impro w wykonaniu Twoich ulubionych komików i kilka godzin atrakcyjnej zabawy. Przygotuj się:
– zwariowane i zaskakujące wyzwania komediowe,
– szybkie i dynamiczne sceny z niespodziankami,
– fabularne historie opowiadane we wszelakich konwencjach, od komedii romantycznej przez kryminalną, aż po całkowicie improwizowany musical,
– improwizowane piosenki inspirowane Twoimi sugestiami,
– muzykę tworzoną NA ŻYWO do każdej improwizacji!
Na pewno odkryjesz coś, w czym się zakochasz.

Szanujemy to, że przychodzisz na komedię dobrze się bawić, dlatego nie zaczepiamy widzów. Nawet tych w pierwszym rzędzie 😉

Ile to kosztuje? Tyle, ile chcesz! Wejdź za darmo, baw się przez cały wieczór i na koniec zdecyduj, ile to było dla Ciebie warte. W pandemii prosimy o jedno: kup coś na barze, żeby wesprzeć miejsce, w którym gramy. Zasady bezpieczeństwa zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami.

Doświadcz wyjątkowej komedii, która rodzi się i umiera tego samego wieczora. Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zachwyć się magią impro już w piątek 25 lutego o godzinie 19.00!

Prosimy, abyście pamiętali o zabraniu zaświadczeń o szczepieniu. Osoby, które nie będą mogły okazać zaświadczenia, będą mogły zająć 30% miejsc.

URL:

Redirecting...?