Warszawa / Stand-up Polska prezentuje: Wolski, Kasparek, Machnicki i Raszka / 18.02.22, g. 19:00

Title:

Warszawa / Stand-up Polska prezentuje: Wolski, Kasparek, Machnicki i Raszka / 18.02.22, g. 19:00

Venue:


Bielańska 1 00-086 Warsaw, Poland

Show Name:

Warszawa / Stand-up Polska prezentuje: Wolski, Kasparek, Machnicki i Raszka / 18.02.22, g. 19:00

Host:

Resort Komedii

Artists:

Date & Time:

FEB 19 AT 2 AM – FEB 19 AT 4 AM UTC+08

Show Description:

Uszanowanie.

Zapraszamy na kolejny wieczór w Resorcie Komedii.

Wystąpią:

Łukasz Wolski to nieprzeciętnie inteligentny skończony idiota. Posiada wiele twarzy i tylko jedna nerkę. Jedyna osoba, której bezdomni zrobili wjazd na chatę tylko po to, żeby oddać resztę za wino i paragon. Postać wzbudzająca skrajne emocje. Dla jednych najlepszy komik z Jastrzębia, dla innych najgorszy. Pewne w tym wszystkim jest tylko to, że jak na razie jedyny. Członek krakowskiej ekipy Comedy Lab, który ma już za sobą m.in. występ Gali Stand-up w Mrągowie 2021, gdzie zajął 3 miejsce w konkursie Open-mic

Tomek Machnicki pochodzi z Nowej Huty. Tam żyje, robi rzeczy. O rzeczach opowiada na scenie. Często mówi, że nie wygrał żadnego konkursu i jest do tego uprawniony bo konkurs, który wygrał jest mniej znany od niego samego. Członek krakowskiego Comedy Lab - Laboratorium Komedii. Ma specyficzne problemy z pamięcią. Bardzo dobrze pamięta czasy kiedy pieniądze można było liczyć w milionach, recytuje z pamięci numery telefonu kolegów z podstawówki, ale nigdy nie jest sobie w stanie przypomnieć gdzie zaparkował samochód. Szuka metodą prób i błędów. Samochodu, szczęścia i akceptacji. Teraz próbuje na scenie.

Krzysztof Kasparek to reprezentant krakowskiego Comedy Lab, komik i improwizator. Niedawno skończył 30 lat, ale liczy na więcej. W życiu i na scenie ceni czarny humor i abstrakcję. Często czuje się lepszy od innych, ale później przypomina sobie, że nie wie gdzie postawić przecinek. Ze swoimi żartami bawi ludzi od Szczecina po Ełk.

Łukasz Raszka jest osobą, u której nikt raczej nie zdiagnozuje ADHD. Czasami sprawia wrażenie, że ciężko byłoby u niego zdiagnozować puls. Wygląda, jakby na scenie pojawił się przypadkiem. Czasem jest to prawda. Tak też zaczął swoją przygodę ze stand-upem, zabłądził w drodze do baru i było mu zbyt głupio tak po prostu zejść ze sceny.

Bilety: 29zł

Wydarzenie dla dorosłych!!!

  • Brak zgody na nagrywanie audio/video.
  • Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia zostaną wyproszone. Bez zwrotu pieniędzy za bilet.
    *** Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik: - Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym; - Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy; - Jeśli u Uczestnika imprezy wystąpią objawy choroby, nie wzięcia udziału w wydarzeniu i poinformowania o tym Organizatora.

Bilety: https://www.kupbilecik.pl/…/Warszawa/Stand-up+Polska/

URL: