Underground Open Mic | Comedy Estonia

Buy tickets for:
Underground Open Mic | Comedy Estonia

Venue:

Ükskõik

Show Name:

Underground Open Mic | Comedy Estonia

Host:

Comedy Estonia

Artists:

Date & Time:

DEC 22 AT 3 AM – DEC 22 AT 5 AM UTC+08

Show Description:

Me armastame oma Open Mic üritusi! Just seal saavad meie koomikud koguneda, et katsetada oma uut materjali ning publik saab kuulda värskeid nalju otse koomikute mõtetest ning märkmikutest.
Meie jaoks on samuti väga oluline arendada noori koomikuid, sest ainuke viis stand up’is heaks saada on seda teha ikka ja jälle uuesti. Just selleks, et see oleks võimalik, lõime me selle Undergroud Open Mic’i baaris Ükskõik. Ükskõik on super väike ruum, kus me saame katsetada, lõbutseda ja luua võimaluse meie uuematele koomikutele astuda lavale - see on just see, mida iga uus esineja vajab.
Jälgime riigi poolt kehtestatud piiranguid. Kõige uuem info leitav: Koroonaviirust, seotud otsuseid ja elukorraldust puudutavad küsimused-vastused
Anname endast parima, et enda üritusi võimalikult turvaliselt läbi viia ning täname mõistva suhtumise eest! :slightly_smiling_face:


Antud üritus on enamjaolt eestikeelne.
Sissepääs on tasuta aga kuna karantiin mõjus ka meile on meil siiski ringlemas ämber, kuhu saate poetada sularaha, et aidata meil tegutseda ning üritusi jätkata - hindame väga Teie panust ning toetust!
NB! Kuna Open Mic toimub vanusepiiranguga baaris on see mic ainsana ka 18+!
Kui tahaksid esineda meie Open Mic üritusel, siis kirjuta meile [email protected]


#openmic

Buy tickets for this events now: Underground Open Mic