„Sztuka szycia”, czyli impro z Antoniną Samecką i Klarą Kowtun (RISK made in Warsaw) | [26.01]

Title:

„Sztuka szycia”, czyli impro z Antoniną Samecką i Klarą Kowtun (RISK made in Warsaw) | [26.01]

Venue:

Nowy Świat 4a 00-497 Warsaw, Poland

Show Name:

„Sztuka szycia”, czyli impro z Antoniną Samecką i Klarą Kowtun (RISK made in Warsaw) | [26.01]

Host:

Rakieta Klub

Artists:

Date & Time:

JAN 27 AT 2 AM – JAN 27 AT 3:30 AM UTC+08

Show Description:

Kiedyś w każdym domu była maszyna do szycia, a wiedzę o tym, jak tworzyć własne ubrania, przekazywały babcie, ciocie, mamy. Dziś robią to założycielki marki Risk made in Warsaw – Antonina Samecka i Klara Kowtun, autorki wydanej niedawno „Sztuki szycia”. Książka to efekt trzyletniej pracy całego zespołu RISK, a zebrane w niej wykroje, instrukcje i wskazówki pozwalają uszyć sobie swojego Riska – nawet jeśli nigdy nie miało się kontaktu z szyciem.

Tego wieczoru książka „Sztuka szycia” posłuży komikom i komiczkom jako źródło inspiracji do zagrania komediowego spektaklu improwizowanego. Nasze Gościnie pokażą nam, jak czytać język wykrojów, podpowiedzą, jak przedłużyć życie już posiadanych ubrań, i polecą piękne i użyteczne gadżety związane z krawiectwem i modą. Natomiast my postaramy się zagrać sceny szyte na miarę i wymyślić możliwie dużo żartów językowych o słowie „fastryga”. Zapraszamy na spektakl!

Książkę można kupić m.in. na stronie riskmadeinwarsaw.com, a polecamy ją tym goręcej, że wieńczy ją minigaleria obrazów (których tematem przewodnim jest oczywiście szycie) opatrzonych żartobliwymi komentarzami Klubu Komediowego.

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w kasie Klubu Komediowego (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)
ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

 1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
 2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
 3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
 4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
 5. W związku z bieżącymi obostrzeniami pula dostępnych biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających ważny unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę przy zakupie biletów, są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru. Prosimy o uważne czytanie informacji podczas dokonywania transakcji online.
 6. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
  – nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
  – nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
  – nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.

Autor zdjęcia: Antoni Mrozinski

URL: