Šventinė komedija I Neplanuotas pasimatymas I Klaipėda

Title:

Šventinė komedija I Neplanuotas pasimatymas I Klaipėda

Venue:

Klaipėdos koncertų salė

Show Name:

Šventinė komedija I Neplanuotas pasimatymas I Klaipėda

Host:

Klaipėdos koncertų salė

Artists:

Date & Time:

JAN 8, 2022 AT 12 AM – JAN 8, 2022 AT 1:20 AM UTC+08

Show Description:

2022 01 07 I 18:00 - šventinė, žaisminga ir labai juoinga komedija, kurios personažai susitinka NAUJŲJŲ metų išvakarėse NEPLANUOTAME PASIMATYME!

Šventinė nuotaika GARANTUOTA!

Vaidina: Vitalija Mockevičiūtė, Andrius Bialobžeskis, Ramūnas Šimukauskas.

Režisierius – Ričardas Vitkaitis

Įsivaizduokite, kad Jūs ruošiatės eiti į šventinį vakarėlį Naujųjų metų išvakarėse, o Jus įviliojo į neplanuotą pasimatymą.

Spektaklio personažai, atrodytų, neturi nieko bendro. Jis - uždaras vienišius, Ji – trykštanti energija, besidžiaugianti gyvenimu moteris. Komedija įgauna pagreitį, kai šie du personažai susitinka švenčių išvakarėse viename bute. Ji planuoja eiti į naujametinį kaukių vakarėlį. Jis telefonu prašo trumpam užbėgti pas jį į namus, antraip grasina iššokti pro langą. Ji geraširdiškai bėga gelbėti nepažįstamojo, o Jis įvilioja ją į neplanuotą pasimatymą ir dar ketina atskleisti paslaptį, kuri apvers jos gyvenimą aukštyn kojomis.

Daugiau siužeto vingių neatskleisime, nors jų šioje komedijoje žiūrovams autoriai paruošė dar ne vieną.
Aukščiausios kompetencijos aktorių duetas - Vitalija Mockevičiutė ir Andrius Bialobžeskis spektaklyje meistriškai atskleidžia ne tik komedijos spalvingumą, bet ir subtiliai perteikia žmogiškųjų santykių psichologinius niuansus. Kuomet spektaklyje personažų santykiai pasiekia emocinį piką, juos sutramdo atvykęs pareigūnas, kurio vaidmenį šarmingai atlieka – aktoriai - Ramūnas Šimukauskas arba Donatas Šimukauskas.

Trukmė - 1 val. 20 min.

URL:

https://web.facebook.com/events/574263370340945/