Suvehääled stand-up tuur - Tartu

Title:

Suvehääled stand-up tuur - Tartu
Buy tickets for Suvehääled stand-up tuur - Tartu

Venue:

Genialistide Klubi

Show Name:

Suvehääled stand-up tuur - Tartu

Host:

Genialistide Klubi

Artists:

Date & Time:

AUG 29 AT 12 AM – AUG 29 AT 2 AM UTC+08

Show Description:

Suvehääled on Comedy Estonia uus stand-up suvetuur, kus astuvad üles Open Mic üritustel tuntust kogunud koomikud. Need komöödiamaastikul värsked näod on publiku ees läbi proovitud ja ära lihvitud omanäolise materjali, mis näitab, et Eesti stand-up maastikul on uued tuuled puhumas.

Lavale astuvad:
Ann Vaida
Aleksandr Popov
Piibe Kirke Aljas
Madis Kurm
Tiina-Maria Tali
Claus Mootse

  • veel Comedy Estonia koomikuid

Kes lavale astuvad?

Ann Vaida on koomik, kelle tähelepanekud keerlevad enamasti viimaste poliitiliste intriigide või muidu põnevate ja veidrate uudiste ümber. Ann suudab ka kõige ükskõiksema publiku liikme kavalate naljade ja lustlikke lugudega naerma ajada.

Aleksandr Popov on turvamees, kes teenib oma päevast leiba koolipapa ja õppejõuna. Ei ole asju, millest see mees ei oskaks rääkida. Popov võib jutustada nii põhikoolinoorte muredest kui ka päevakajalistest ühiskonnamuredest või poliitpläkkidest.

Piibe Kirke Aljas on neiu, kes teab, mida räägib ja tal ei ole tabuteemasid. Igapäevatööst teenindajana, tudengielu rõõmudest ja deitimismaailmast, tema elus juba juhtub ja seda kõike jagab ta ka laval.

Madis Kurm on väga omanäoline koomik, kelle jututeemad ulatuvad seinast seina. Ta võib huvitavaks rääkida nii kastekannu kui ka liiklusmärgi. Madise lood on kohati jaburad, kuid igaüks leiab neist ka äratundmist, nii et tema absurdsusega on raske mitte nõustuda.

Tiina-Maria on neiu, kelles on särtsu rohkem kui duracelli jänestes. Tema eneseiroonia ja nooruslik naiivsus loovad kujundeid, mis viivad tagasi lapsepõlve. Aga ärge laske ennast ära petta – nende lokkide all on peidus suurem varasalv kui meie riigieelarves.

Claus Mootse on justkui sinu vanaema parim sõber, kes jaanilõkke ääres oma lugudega ajab kõhud kõverasse nii 5-aastasel Mial kui ka 106-aastaseks saaval Salmel. Tema lugudest leiab alati keegi midagi, millega samastuda.

Augusti lõpus on võimalik Suvehääled stand-up suvetuuri näha Tallinnas, Võsul, Haapsalus, Pärnus ja Tartus!

Kõik piletid on müügil www.pood.comedyestonia.com/piletid


Üritus algab kell 19.00! Uksed avame 18.30.

Piletid on eelmüügis Comedy Estonia veebipoes - www.pood.comedyestonia.com/piletid alates 20.07 10:00 ja kui kohti alles, ka kohapeal ukselt.

Show kestab umbes 2h koos vaheajaga ja on soovitatavalt 16+


Buy tickets for this event now: