Stand-up | Wrocław | Zalewski / Skóra | Nowe Programy

Title:

Stand-up | Wrocław | Zalewski / Skóra | Nowe Programy

Venue:

ul.Kazimierza Wielkiego 50 50-078 Wroclaw, Poland

Show Name:

Stand-up | Wrocław | Zalewski / Skóra | Nowe Programy

Host:

Nietota

Artists:

Date & Time:

TUESDAY, SEPTEMBER 28, 2021 AT 12:30 AM UTC+08

Show Description:

BILETY: https://www.kupbilecik.pl/…/Bartosz+Zalewski±+Stand-Up/

Zapraszamy na kolejne spotkanie ze stand-upem w klimatycznej Nietocie.
Wydarzenie, które szło do nas kawałek czasu ze względów covidowych, a teraz jest już z nami.
Swoje nowe programy zaprezentuje dwóch twardych zawodników.

Bartosz ZALEWSKI - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, trzy do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Tym razem zaprasza na program “ŚMIEĆ CZY BYĆ”, który odróżnia się tym, że został zapisany Wielkimi Literami. Tematy poruszane w programie: styk śmiertelności i kapitalizmu, wilkołaki, wampiry, seksis, genderis i feminis, wiadomo, zabawne rzeczy. Szykuje się komercyjny sukces, artystyczna porażka i średnie zadowolenie młodzieży. Możliwość zakupu koszulki po występie.

Damian SKÓRA - Komik żyjący w głębokim przekonaniu, że jeszcze nikt nigdy nie stwierdził “miałem nie iść, ale gość miał na wydarzeniu tak fenomenalny opis, że mnie przekonał”. Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 30-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką, a także aktywny muzyk (m.in. lider zespołu The Magic Juice). Zna takie słowa jak “predestynowany”, “onomastyka”, “omasta” oraz “przepraszam”, bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna. Dwukrotnie gościł na antenie Comedy Central, na podium konkursu one-man show w Koszalinie (I i II miejsce), na youtube (dwa programy komediowe) oraz w Czechach (raz przejazdem, raz na wakacje).

Uwaga: Impreza dla osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość wyproszenia gości niespełniających podstawowych zasad kultury osobistej.
Uwaga2: Przypominamy o obostrzeniach związanych z pandemią COVID-19.

URL: