Stand-up | Wrocław | Zalewski / Gadowski / Mazur

Title:

Stand-up | Wrocław | Zalewski / Gadowski / Mazur

Venue:

Podwale 37/38 50-040 Wroclaw, Poland

Show Name:

Stand-up | Wrocław | Zalewski / Gadowski / Mazur

Host:

WedrowkiPub

Artists:

Date & Time:

SUNDAY, OCTOBER 17, 2021 AT 2:30 AM UTC+08

Show Description:

Bilety: https://www.kupbilecik.pl/…/Bartosz+Zalewski…/…

Klubowy stand-up w najlepszym wydaniu! Dwóch komików z najnowszymi programami, żywiołowe prowadzenie i niezapomniana atmosfera. Zapraszamy serdecznie na wieczór komediowy, który zapamiętacie na długo.

Już 16.10 w Wędrówkach pojawią się:
Darek GADOWSKI - Pochodzi z Koszalina, wychowywał się w USA, ale sercem po stronie stand-upu. Absolutny zwierz sceniczny, jeśli widziałaś/eś go na wielkich trasach stadionowych, to w warunkach klubowych jego energią, luz i siła rażenia ulega spotęgowaniu.
Teraz Darek zaprezentuje swój kolejny program, który pozwoli wczuć się tryb myślenia człowieka młodego duchem, doświadczonego kalendarzem i obdarzonego zmysłem dodania słowa “śmieć” do praktyczniej każdej konwersacji. Ludzkie relacje, nieludzkie traktowanie, psie pieniądze i jaszczurcze narkotyki, to wszystko wiruje, odbija się, mieni i zatoczy koła w waszych umysłach.
Bartosz ZALEWSKI - Rodem z Wrocławia, ale duchem chan/grzybiarstwoismylife obywatel. Z duża regularnością rotuje nie tylko nowymi żartami, ale też programami, pomysłami, porażkami i panewkami stawów barkowych. W efekcie na scenie można się spodziewać dość dużo, choć wymaga to czasem korzystania z zapasowych kości RAM.
Nowy program Bartosza zwie się “Śmieć czy być?” i jest próbą przyjrzenia się zależnościom ekonomicznym przez pryzmat osobistych doświadczeń braku hajcu, próby ogarnięcia hajcu i tego hajcu ostatecznego przepieprzenia, tylko by się nauczyć, że hajc szczęścia nie daje. Chyba że dany w formie biletu, wtedy tak.

Całość poprowadzi niekoronowany, ale uznawany praktycznie w całym województwie Hetman Wielki Dolnośląski - Ryszard Mazur.

Organizator zastrzega sobie możliwość wyproszenia gości niespełniających podstawowych zasad kultury osobistej. Przypominamy o obostrzeniach związanych z pandemią COVID-19.

URL: