Stand-up w Dzień Kobiet: Marta Iwaszkiewicz / Agnieszka Matan / 08.03.22 r. / godz. 21:00

Title:

Stand-up w Dzień Kobiet: Marta Iwaszkiewicz / Agnieszka Matan / 08.03.22 r. / godz. 21:00

Venue:

Bielańska 1 00-086 Warsaw, Poland

Show Name:

Stand-up w Dzień Kobiet: Marta Iwaszkiewicz / Agnieszka Matan / 08.03.22 r. / godz. 21:00

Host:

Resort Komedii

Artists:

Date & Time:

WEDNESDAY, MARCH 9, 2022 AT 4 AM UTC+08

Show Description:

Marta Iwaszkiewicz i Agnieszka Matan. Obie współtworzą warszawskie sceny komediowe od prawie 10 lat. W wolnym czasie kolegują się i nagrywają podcast “Koleżaneczki od śmiania się i płakania”. Raczej nie obchodzą Dnia Kobiet, ale dla Państwa zrobią wyjątek, bo to dobra okazja, aby wspólnie pomówić o kobiecych sprawach, czymkolwiek takie sprawy są.

Co będzie się działo w trakcie wieczoru? Usłyszycie wiele żartów ze stałych programów dziewczyn, ale też będzie okazja do skorzystania z ich wiedzy życiowej. Odpowiedzą one na Wasze pytania, rozwieją wątpliwości i doradzą jak być szczęśliwą kobietą w życiu rodzinnym i biznesie. Na hasło #spełnionakobieta2022 nie otrzymacie żadnego kodu rabatowego, ale zawsze warto je gdzieś wpisać.

✩✩✩ ✩✩✩ ✩✩✩ ✩✩✩ ✩✩✩ ✩✩✩ ✩✩✩
Kwota z biletów zostanie przekazana Fundacji Autonomia, która rozwija odwagę dziewczynek i kobiet. Obecnie wzmacnia standardy bezpieczeństwa dla kobiet przekraczających polską granicę, chroniąc uchodźczynie przed przemocą. 🇺🇦
✩✩✩ ✩✩✩ ✩✩✩ ✩✩✩ ✩✩✩ ✩✩✩ ✩✩✩

Więcej o występujacych:
●● Marta to improwizatorka, konferansjerka, stand-upperka, no komiczka po prostu, ale jakoś nie lubi tego słowa, bo brzmi jak chomiczka. Jej grupa matka to trio Hurt Luster. Jako Iwaszkiewicz Wichura prowadzi wieczory w Madame Q. Jest autorką programów komediowych “Była dziewczyna” i “Jak uciekać od siebie?”. Marta lubi się śmiać ze swojego smutku i głupoty, a wszystkie historie, które opowiada są do bólu prawdziwe (zero ściemy, no może jedna ściema, a tak to sama prawda!).

●●Agnieszka głównie występuje w piwnicach i taksówkach. Komiczka i improwizatorka, połączenie nastolatki i seniorki w jednym. Związana z warszawskim Resortem Komedii. Bywa tu i tam, czasem w Comedy Central, czasem w swoim pokoju. W 1997 roku wygrała osiedlowe eliminacje w matematycznym konkursie Kangur. Od tej pory robi, co może. Nie znosi harcerzy, crocsów i siatkarzy. Docenia literaturę Dirka Rossmanna. Husarii serdecznie dziękuje za przybycie i prosi, aby pojechała dalej.

Bilety: 35 zł

  • Wydarzenie dla osób dorosłych!
  • Brak zgody na nagrywanie audio/video. * Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia zostaną wyproszone. Bez zwrotu pieniędzy za bilet.

WAŻNE INFORMACJE:

  • wpuszczamy 15 minut przed wydarzeniem
  • na terenie obiektu obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych
  • zasady bezpieczeństwa będą bezwzględnie przestrzegane przez obsługę wydarzenia

Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:

  • Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
  • Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;
  • Jeśli u Uczestnika imprezy wystąpią objawy choroby, nie wzięcia udziału w wydarzeniu i poinformowania o tym Organizatora.

URL: