Stand up night

Title:

STAND UP NIGHT

Venue:

ulica Józefa Dietla 1, 31-070 Kraków, Polska

Show Name:

STAND UP NIGHT

Host:

ulica Józefa Dietla 1, 31-070 Kraków, Polska

Artists:

Date & Time:

THURSDAY, NOVEMBER 11, 2021 AT 2 AM UTC+08

Show Description:

Serdecznie zapraszamy na Stand up w wykonaniu:

Łukasz Raszka jest osobą, u której nikt raczej nie zdiagnozuje ADHD. Czasami sprawia wrażenie, że ciężko byłoby u niego zdiagnozować puls. Wygląda, jakby na scenie pojawił się przypadkiem. Czasem jest to prawda. Tak też zaczął swoją przygodę ze stand-upem, zabłądził w drodze do baru i było mu zbyt głupio tak po prostu zejść ze sceny.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100073690013085

Tomek jest z Nowej Huty. Tam żyje, robi rzeczy. O rzeczach opowiada na scenie. Często mówi, że nie wygrał żadnego konkursu i jest do tego uprawniony bo konkurs, który wygrał jest mniej znany od niego samego. Członek krakowskiego Comedy Lab - Laboratorium Komedii. Ma specyficzne problemy z pamięcią. Bardzo dobrze pamięta czasy kiedy pieniądze można było liczyć w milionach, recytuje z pamięci numery telefonu kolegów z podstawówki, ale nigdy nie jest sobie w stanie przypomnieć gdzie zaparkował samochód. Szuka metodą prób i błędów. Samochodu, szczęścia i akceptacji. Teraz próbuje na scenie.

https://www.facebook.com/tomekstandup/?ref=page_internal

A po Stand upie zapraszamy na chillout przy piwku i delikatnym secie Dj-skim w stylu House/Electronica poprowadzonym przez Dj Niewidzialny.

Wstęp na wydarzenie jest FREE.

URL: