STAND-UP / Michał Pałubski, Arkadiusz Jaksa Jakszewicz, Kuba Dąbrowski & Michał Płonka / WROCŁAW

Title:

STAND-UP / Michał Pałubski, Arkadiusz Jaksa Jakszewicz, Kuba Dąbrowski & Michał Płonka / WROCŁAW

Venue:

ulica Sukiennice 7 Wroclaw, Poland

Show Name:

STAND-UP / Michał Pałubski, Arkadiusz Jaksa Jakszewicz, Kuba Dąbrowski & Michał Płonka / WROCŁAW

Host:

Niewinni Czarodzieje 2.0 Wrocław

Artists:

Date & Time:

WEDNESDAY, OCTOBER 6, 2021 AT 2 AM UTC+08

Show Description:

Zapraszamy serdecznie na pierwszy wieczór stand-up comedy do niezwykłego miejsca, jakim są Niewinni Czarodzieje 2.0 w sercu Wrocławia.
A na scenie nie do końca niewinni czarodzieje słowa i żartu niejednego:

MICHAŁ PAŁUBSKI
Aktor i komik, którego publiczność w całej Polsce poznała i pokochała za jego kabaretowe dokonania, wyruszył w Polskę na poszukiwanie dzikiego, nieokiełznanego humoru, szukając go tam, gdzie jeszcze nikt się nie odważył! Oto Michał Pałubski - nowe oblicze szczerego i śmiesznego do bólu brzucha humoru. Przyjdź, zobacz, posłuchaj!

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ Rudobrody krasnal z Warmii, co z niejednego ogrodu rzodkiew kradł. Miłośnik tatuaży, zapiekanek własnej roboty i historii… zabawnych historii, a wręcz historyjek, na które nikt by nie zwrócił uwagi. A jednak znaleźć można i słowo i kropkę nad “r” i sens i żart ukryty pod wywrotką wege tataru. Zawsze się zastanawiał, czy ktoś czyta te opisy i po co. Ale dlaczego?. Jedyny prawdziwie rudy w sercu komik w Polsce, który występuje w Comedy Central Polska i okolice. Jeśli opis komika jest w stanie zachęcić do przyjścia na występ, to osiągnęliśmy pełny sukces. Do zobaczenia zatem drodzy ludzie! - tak powiedział niedoszły amant i umarł przedwcześnie śmiercią piękną i niekiedy dostojną.

KUBA DĄBROWSKI Komik z Podkońc. Obserwuje wszystko i wszystkich. Potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Lubi rzucić czasem coś bardzo obrzydliwego, robaczywego. Miłośnik wideł

Prowadzenie:
MICHAŁ PŁONKA

URL: