Stand-Up: Kasparek Raszka Machnicki. Testy materiału

Title:

Stand-Up: Kasparek Raszka Machnicki. Testy materiału.

Venue:

Dajwór 3 31-052 Kraków, Poland

Show Name:

Stand-Up: Kasparek Raszka Machnicki. Testy materiału.

Host:

Artefakt Café | Sétka Sztuki

Artists:

Date & Time:

TUESDAY, NOVEMBER 23, 2021 AT 2 AM UTC+08

Show Description:

Zapraszamy na testy nowych stand-up’owych materiałów i improwizowany stand-up w Artefakt Café | Sétka Sztuki!

Swoje nowe teksty przetestują przed wami:

  • Krzysztof Kasparek
  • Tomek Machnicki
  • Łukasz Raszka

Tomek Machnicki pochodzi z Nowej Huty. Tam żyje, robi rzeczy. O rzeczach opowiada na scenie. Często mówi, że nie wygrał żadnego konkursu i jest do tego uprawniony bo konkurs, który wygrał jest mniej znany od niego samego. Członek krakowskiego Comedy Lab - Laboratorium Komedii. Ma specyficzne problemy z pamięcią. Bardzo dobrze pamięta czasy kiedy pieniądze można było liczyć w milionach, recytuje z pamięci numery telefonu kolegów z podstawówki, ale nigdy nie jest sobie w stanie przypomnieć gdzie zaparkował samochód. Szuka metodą prób i błędów. Samochodu, szczęścia i akceptacji. Teraz próbuje na scenie.

Krzysztof Kasparek to reprezentant krakowskiego Comedy Lab, komik i improwizator. Niedawno skończył 30 lat, ale liczy na więcej. W życiu i na scenie ceni czarny humor i abstrakcję. Często czuje się lepszy od innych, ale później przypomina sobie, że nie wie gdzie postawić przecinek. Ze swoimi żartami bawi ludzi od Szczecina po Ełk.

Łukasz Raszka jest osobą, u której nikt raczej nie zdiagnozuje ADHD. Czasami sprawia wrażenie, że ciężko byłoby u niego zdiagnozować puls. Wygląda, jakby na scenie pojawił się przypadkiem. Czasem jest to prawda. Tak też zaczął swoją przygodę ze stand-upem, zabłądził w drodze do baru i było mu zbyt głupio tak po prostu zejść ze sceny.

  • Brak zgody na nagrywanie audio/video.

  • Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia mogą zostać poproszone o opuszczenie sali bez zwrotu pieniędzy za bilet.

Gdzie: Artefakt Cafe, ul. Dajwór 3, Kraków
Kiedy: 22.11.2021 r.
O której: godz. 19:00
Za ile: 10 zł
Bilety: https://bkb.pl/64675-b3471

Wydarzenie odbywać się będzie w aktualnym reżimie sanitarnym.

URL: