Stand-up izrāde "Es un klimats. Kāds sakars?" uz "Dabas un klimata skatuves" sarunu festivālā

Title:

Stand-up izrāde “Es un klimats. Kāds sakars?” uz “Dabas un klimata skatuves” sarunu festivālā

Venue:

Latvia

Show Name:

Stand-up izrāde “Es un klimats. Kāds sakars?” uz “Dabas un klimata skatuves” sarunu festivālā

Host:

Cēsis

Artists:

Date & Time:

SATURDAY, AUGUST 21, 2021 AT 8:45 PM UTC+08 – 9:45 PM UTC+08

Show Description:

Klimata pārmaiņas nav smieklīgs jautājums, bet dažreiz par to ir jāsmejas - no bezpalīdzības, izmisuma vai sāpēm, bet varbūt vienkārši tāpēc, lai mazinātu ar klimata pārmaiņu jautājumiem saistīto spriedzi. Iespējams, tieši humors var atļaut skaidrāk paskatīties uz klimata pārmaiņām un ieraudzīt risinājumus!

  1. augustā 15.45 - 16.45 Latvijas Dabas fonds sarunu festivālā LAMPA uz “Dabas un klimata skatuves” piedāvā stand-up izrādi “Es un klimats. Kāds sakars?” - laipni lūdzam pievienoties un pasmieties kopā!

To vadīs un tajā piedalīsies apvienības “Sieviešu stendaps” dalībniece Inga Gaile, un viņai pievienosies Alise Zariņa, Aiva Birbele un Katrīna Rudzīte. Tāpat stāvizrādē piedalīsies pārstāvji no apvienības “Comedy Latvia” – Kalvis Troska, Aleksandrs Guzenko un Jānis Kreičmanis.

Pasākums notiks gan klātienē, gan tiešsaistē mūsu “Facebook” joslā un arī sarunu festivāla LAMPA mājaslapā.

Plašāka informācija par “Dabas un klimata skatuve” pasākumiem pieejama šeit: https://ldf.lv/…/latvijas-dabas-fonds-un-vides…

URL: