Split: Mi muškarci, vi žene // tematski stand-up comedy show

Title:

Split: Mi muškarci, vi žene // tematski stand-up comedy show

Venue:

Josipa Jovića 93 21000 Split, Croatia

Show Name:

Split: Mi muškarci, vi žene // tematski stand-up comedy show

Host:

Ozon Cafe Bar

Artists:

Date & Time:

FRIDAY, AUGUST 27, 2021 AT 3 AM UTC+08

Show Description:

𝗧𝗼𝗺𝗶𝘀𝗹𝗮𝘃 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗼𝗿𝗮𝗰, 𝗔𝗻𝘁𝗲 𝗧𝗿𝗮𝘃𝗶𝘇𝗶, 𝗝𝗼𝘀𝗶𝗽 𝗦𝗸𝗶𝗹𝗷𝗼, 𝗜𝘃𝗶𝗰𝗮 𝗟𝗮𝘇𝗮𝗻𝗲𝗼 u 𝗰̌𝗲𝘁𝘃𝗿𝘁𝗮𝗸 𝟮𝟲. 𝗸𝗼𝗹𝗼𝘃𝗼𝘇𝗮 𝘂 𝟮𝟭𝗵 na otvorenoj pozornici 𝗢𝘇𝗼𝗻 𝗕𝗮𝗿𝗮 𝗻𝗮 𝗸𝗿𝗼𝘃𝘂 𝗠𝗮𝗹𝗹 𝗼𝗳 𝗦𝗽𝗹𝗶𝘁𝗮 zbog velikog interesa ponovno izvode svoj najpopularniji show “𝗠𝗶 𝗺𝘂𝘀̌𝗸𝗮𝗿𝗰𝗶, 𝘃𝗶 𝘇̌𝗲𝗻𝗲!”

“𝑀𝑖 𝑚𝑢𝑠̌𝑘𝑎𝑟𝑐𝑖, 𝑣𝑖 𝑧̌𝑒𝑛𝑒”
Svi u životu prolazimo kroz raznorazne ljubavne zgode i nezgode. Ponekad nedostaje razumijevanja u muško-ženskim odnosima, ali komičarski um iz takvih situacija izvlači ono najduhovitije. Kakve su ih sve romantične i manje romantične zavrzlame snašle i kako su se sve pokušavali izvući, ispričat će vam naši komičari!

𝗖𝗶𝗷𝗲𝗻𝗮 𝘂𝗹𝗮𝘇𝗻𝗶𝗰𝗲: 𝟰𝟬𝗸𝗻

  • Entrio.hr ticketing sustav prilikom kupnje naplaćuje 𝗱𝗼𝗱𝗮𝘁𝗻𝘂 𝗻𝗮𝗸𝗻𝗮𝗱𝘂 u iznosu od 𝟱𝗸𝗻 𝗽𝗼 𝘂𝗹𝗮𝘇𝗻𝗶𝗰𝗶.

Posjetiteljima 𝗡𝗜𝗦𝗨 𝗽𝗼𝘁𝗿𝗲𝗯𝗻𝗲 𝗽𝗼𝘁𝘃𝗿𝗱𝗲, testovi niti covid putovnice, a show se održava po epidemiološkim mjerama uz ograničen kapacitet i razmak među posjetiteljima.

ONLINE PRODAJA
➡ https://www.entrio.hr/…/mi-muskarci-vi-zene-tematski…

FIZIČKA PRODAJA:
➡ Na šanku Ozon bara
➡ Ghetaldus optika - City Centar Split
Vukovarska 207, Split
Radno vrijeme: Pon - Ned 09:00 - 22:00
➡ Dancing Bear
Dioklecijanova 6, Split
Radno vrijeme: Pon-pet: 08:30-20:00, Sub: 08:30-15:00
➡ Na dan showa na ulazu od 20:30h (ukoliko ostane slobodnih mjesta)

❗ U slučaju lošeg vremena show se odgađa.
❗ 𝗣𝗼𝘀𝗷𝗲𝘁𝗶𝘁𝗲𝗹𝗷𝗶𝗺𝗮 𝗡𝗜𝗦𝗨 𝗽𝗼𝘁𝗿𝗲𝗯𝗻𝗲 𝗽𝗼𝘁𝘃𝗿𝗱𝗲, 𝘁𝗲𝘀𝘁𝗼𝘃𝗶 𝗻𝗶𝘁𝗶 𝗰𝗼𝘃𝗶𝗱 𝗽𝘂𝘁𝗼𝘃𝗻𝗶𝗰𝗲.
❗ Zbog preporuka Stožera civilne zaštite i osiguravanja fizičke distance maksimalni broj osoba koje mogu prisustvovati događaju je ograničen. Molimo vas da dođete na vrijeme kako bi priprema za show prošla bez poteškoća. Hvala vam!
❗Ne vršimo rezervacije već samo pretprodaju/prodaju na ulazu. Sve ulaznice kupljene u pretprodaji/na ulazu imaju sigurno sjedeće mjesto bez obzira na vrijeme dolaska na show. Nema rezervacije stolova, sjeda se po redoslijedu dolaska.

INFORMACIJE na [email protected]

URL: