Pokazy grup + dżem — wieczór Szkoły Impro

Title:

Pokazy grup + dżem — wieczór Szkoły Impro

Venue:

Bielańska 1 00-086 Warsaw, Poland

Show Name:

Pokazy grup + dżem — wieczór Szkoły Impro

Host:

Resort Komedii

Artists:

Date & Time:

JAN 25 AT 3:15 AM – JAN 25 AT 5 AM UTC+08

Show Description:

Zapraszamy na wieczór, w czasie którego wystąpią grupy kończące szkolenia w Szkole Impro — zagrają dla Was długie i krótkie formy improwizowane. W drugiej części wieczoru zaplanowaliśmy ekscytujący dżem impro.

Na scenie zobaczymy spektakle grup:
⭐️ 0: Zerówka Grzegorza Uzdańskiego

Prowadzenie wieczoru: Grzegorz Uzdański.

MIEJSCE: Resort Komedii, ul. Bielańska 1
KUP BILET [5 zł] www.bit.ly/SI-wieczor-220124
LICZBA MIEJSC: 60


🌎 Od 14.12.2021 uczestnictwo w wydarzeniach w Resorcie Komedii możliwe jedynie po okazaniu obsłudze wydarzenia biletu oraz ważnego unijnego certyfikatu COVID.
● Sprzedaż biletów na wydarzenie jest prowadzona wyłącznie drogą internetową.
● Bilety w sprzedaży najpóźniej 15 minut po rozpoczęciu wydarzenia.

🎉🎉🎉

Z uwagi na wyjątkowe warunki sanitarne spektakli na żywo, prosimy Was o uwzględnienie kilku ważnych informacji:
— Jeżeli nie czujecie się dobrze, w ostatniej chwili pojawiły się u Was kaszel lub gorączka – zostańcie w domu.
— W czasie spektaklu będą Was obowiązywały maseczki – zabierzcie je ze sobą.

Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, kupując bilet na wydarzenie:
— Uczestnik oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
— Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy.
— Uczestnik zobowiązuje się, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, nie weźmie udziału w imprezie i natychmiast poinformuje Organizatora o swoim stanie zdrowia.

🦙🦙🦙

W każdy poniedziałek zapraszamy do Resortu Komedii na Wieczory Szkoły Impro w formie różnorakiej — dżemy z udziałem publiczności, pokazy, formaty specjalne, turnieje, sceny dwuosobowe, wydarzenia muzyczne. Szkoła Impro działa w Warszawie od 2012 roku. To pierwsza w Polsce i najdłużej istniejąca jednostka, prowadząca działalność w zakresie szkoleń zawodowych z improwizacji teatralnej i komediowej. Prowadzą je doświadczeni artyści warszawskich scen oraz aktywni trenerzy improwizacji — aktorzy, komicy, wokaliści, pisarze, scenarzyści — posiadający wieloletnie doświadczenie, którzy uczyli się od renomowanych nauczycieli i inicjatorów światowej sceny improwizacji (iO Theatre Chicago, Second City Chicago, UCB New York).

www.szkolaimpro.pl

URL: