Pirackie dubbingi

Title:

PIRACKIE DUBBINGI

Venue:

Bielańska 1 00-086 Warsaw, Poland

Show Name:

PIRACKIE DUBBINGI

Host:

Resort Komedii

Artists:

Date & Time:

MAR 20 AT 4 AM – MAR 20 AT 5:30 AM UTC+08

Show Description:

Bartek Walos wybiera klipy z zapomnianych perełek, filmowych dziwadeł klas od B do Z i kuriozów z kablówki. Kilkoro śmiałków dubbinguje je na żywo, bez przygotowania. Wszystko może się wydarzyć i pewnie się wydarzy!

Jakie zaskakujące dziwadła tym razem przygotował dla dubbingujących śmiałków nasz gospodarz? O tym przekonacie się już 29 stycznia!

Zapraszamy do Mondo Wideo Walosa, nieczynnej wypożyczalni kaset wideo pełnej zapomnianych przez czas i ludzi rozmagnesowanych wideo-taśm pełnych szalonych rozmaitości, które potrzebują zupełnie nowych szalonych dialogów… Świetnie się składa, bo pirackie dubbingi to nasza specjalność!

Jeśli jarają Was improwizowane dubbingi i ciepło wspominacie erę kaset wideo i czasy lasującego mózgownicę surfowania po kablówce albo macie o tym zerowe pojęcie i chcecie zobaczyć, ile gówna i wspaniałości was ominęło, to impreza dla was!

Bilety: 30/25zł
https://ewejsciowki.pl/…/pirackie-dubbingi…/209674/kup

🌎 Bilety w sprzedaży tylko online! Od 14.12.21 uczestnictwo w wydarzeniu możliwe jedynie po okazaniu biletu oraz ważnego unijnego certyfikatu COVID obsłudze wydarzenia.

🌟🌟🌟

Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:

  • Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu
    ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;
    Jeśli u Uczestnika imprezy wystąpią objawy choroby, Uczestnik zobowiązany jest do poinformowania o tym Organizatora.

URL: