Pančlajn | KC Dunaj~

Title:

Pančlajn | KC Dunaj~

Venue:

Nedbalova 3 81101 Bratislava, Slovakia

Show Name:

Pančlajn | KC Dunaj~

Host:

KC Dunaj

Artists:

Date & Time:

NOV 19 AT 2 AM – NOV 19 AT 4 AM UTC+08

Show Description:

Hore ruky, dolu gate, vitajte v našom Pančlajn korporáte! Zabudnite na neustále vyzváňanie telefónu či do prasknutia preplnenú e-mailovú schránku a dorazte na jediný míting, na ktorom skutočne záleží. Vtipy, kvôli ktorým budete musieť kontaktovať ľudské zdroje, predvedie mladý, dynamický kolektív našich obľúbených kolegov: Juraj Šoko Tabaček, Gabo Žifčák, Michael Szatmary, Simona, Jakub Zitron Ťapák, Matej Makovický, na čele s benevolentným šéfom Samom Trnkom. 🎤👔😜

✅ Juraj Šoko Tabaček
Celofiremný výpadok? Biznismeni skáču z okien? Svetová burza hlási krach? Nie, to len Juraj Šoko Tabaček zakopol o kábel pri vytieraní podlahy. Pocíťte jeho ničivé následky na vlastnej bránici v novembrovom Pančlajne!

✅ Gabo Žifčák
Príďte si do našej kuchynky podať ploskačku zábavy s ozdobou každej firemnej párty, Gabom Žifčákom! Môžete sa tešiť na prvotriedny catering vtipných jednohubiek i zábavných príloh, naservírovaných s obloženou misou východniarskeho humoru.

✅ Michael Szatmary
Utiahnite si kravaty a naleštite poltopánky! Regionálny manažér Michael Szatmary počas svojho stand-upu síce odmieta tolerovať hocijaké prejavy impertinencie, no neho vtipy sú všetko, len nie business casual.

✅ Simona
Ľudské charaktery pozná lepšie ako celé HR a svojim prejavom nám vždy zdvihne náladu. Simona je proste kolegyňa, kvôli ktorej sa oplatí chodiť do práce. Aj keď občas používa firemnú kopírku na osobné účely.

✅ Jakub Zitron Ťapák
Zabudnite na rodinkárstvo či rektálny skialpinizmus. Jakub Zitron Ťapák si post standupistu mesiaca vyslúžil svojou prvotriednou pracovnou morálkou a dôrazom na komické načasovanie. O dobrý pocit, ktorý dostal namiesto finančného bonusu, sa s Vami podelí už čoskoro!

✅ Matej Makovický
Word, Excel, e-mail, uložiť, uložiť ako. Matej Makovický k nám zaskočil z technického, aby svojím vystúpením nainštaloval proti-chmúrny firewall v celom našom oddelení. Že vám to stále nefunguje? A skúsili ste vypnúť a znova zapnúť svoj počítač?

✅ Samo Trnka
Kto je ten pohľadný elegán, ktorého neustále prenasledujú kamery? Ah, to len Samo Trnka v kostýme utajeného šéfa zisťuje, či spĺňate firemné limity hurónskeho smiechu. Skúste sa poriadne snažiť, inak vám predvedie, že sa nebojí priložiť ruku k dielu. Samozrejme len metaforicky.


🗓️ 18. 11. (štvrtok)
🕗 Štart: 19:00 hod.
📍 Miesto: Nedbalova 435/3, Bratislava
🎫 Lístky: bit.ly/Pančlajn1511


😷 Pre vašu bezpečnosť a zdravie:
• Použite dezinfekciu pri vstupe
• Mimo času konzumácie noste rúško
• Dodržujte organizačné pokyny
Dodržujte s nami pravidlá bezpečnej zábavy. Ďakujeme!

📰 Partneri:
Rádio_FM www.fm.rtvs.sk
Eventland www.eventland.eu/bratislava
Citylife www.citylife.sk
Kam do mesta www.kamdomesta.sk
GoOut www.goout.net
Kultúra v Bratislave www.fb.com/KulturaVBratislave
in.ba www.inba.sk
Tickpo www.tickpo.zoznam.sk

URL: