Lūzeru Valentīns

Title:

Lūzeru Valentīns

Venue:

Blaumaņa iela 32, Riga, Latvia

Show Name:

Lūzeru Valentīns

Host:

Sapņi un kokteiļi

Artists:

Date & Time:

TUESDAY, FEBRUARY 15, 2022 AT 1 AM UTC+08

Show Description:

Sieviešu Stendaps atceras par tiem, kuriem šie mīlas svētki rada vien grēmas un vieglu nelabumu, tādēļ aicinām uz īpašo Sieviešu Stendapu ikoniskajā kokteiļbārā “Sapņi un Kokteiļi”!

Daudzas no mums ir pavadījušas ne vienu vien nakti šajā klubā, meklējot savu Īsto, bet citas - vien dzirdējušas par to nostāstus. Tādēļ arī izvēlējāmies šo klubu kā vietu, kur dalīsimies ar Tevi savos priekos un bēdās, mīlas neveiksmēs un episkajās izgāšanās.

Galvenais - izvelc līdz 14. februārim! Pie viena būs padomi, kā dzert bez galvassāpēm, ēst bez izmaiņām svarā un sadzīvot ar sabiedrības uzspiestajiem standartiem.

Un pats svarīgākais - uzstāsies praktizējošas sievietes, īstas laimes ekspertes Džemma Sudraba, Laura Šterna, NoRa, Inga Gaile un dažas negaidītas vieses! Vadīs sieviete, kas jebkuru lūzeri var pārvēst zeltā: Una Rozenbauma!

Atceries, nav iespējams uzrakstīt neLAIMĪGA, bez LAIMĪGA. Pievienojies mūsu lekcijai un uzzini īstos laimes noslēpumus! Neskatoties uz nosaukumu, aicināti ir visi, t.sk., arī vīrieši.

🎫 Biļešu iegāde https://www.bezrindas.lv/…/sieviesu-stendapa…/10142/

P.S. Rūdi Valentīnu maskā uzzīmējusi lieliskā Elīna Brasliņa.

URL: