Krótkie Formy - kurs MODUŁOWY - O! impro

Title:

Krótkie Formy - kurs MODUŁOWY - O! impro.

Venue:

Teatr Mały W Manufakturze

Show Name:

Krótkie Formy - kurs MODUŁOWY - O! impro.

Host:

Teatr Mały W Manufakturze

Artists:

Date & Time:

NOV 16 AT 1 AM – NOV 16 AT 4 AM UTC+08

Show Description:

Zgodnie z obietnicą ruszamy z kolejnymi impro warsztatami!
Tym razem na warsztat bierzemy, popularne i lubiane przez wszystkich sympatyków improwizacji teatralnej, krótkie gry!

W trakcie zajęć poznasz podstawy impro (takie, co to bez nich ani kroku dalej), wiele krótkich form (od tych najprostszych, po te najbardziej złożone), zgarniesz bezcenne narzędzia - ćwiczenia, niezbędne do rozwijania Twojej wyobraźni i kreatywności, a także nauczysz się odpowiedzialności za kolegów na scenie jako moderator i host spektaklu!

A teraz najlepsze. Nowość.
Warsztaty są w pełni modułowe!

Możesz zapisać się na pełny kurs, na który składa się pięć różnorodnych Modułów (5 spotkań x 3h) albo wybrać poszczególne Moduły tematyczne, które interesują Cię najbardziej!

KRÓTKIE FORMY KURS MODUŁOWY
poziom doświadczenia podstawowy/średnio zaawansowany

Moduł 1 (poniedziałek 15.11.2021):
Ten, w którym poznasz ideę i podstawowe zasady improwizacji oraz wykonasz cały zestaw ćwiczeń przygotowujących Cię do wejścia na scenę. Dowiesz się także, że bycie w impro na “TAK” to ważna sprawa i że fajnie jest czasem popełnić błąd i że sprawia to przyjemność! Zajęcia idealne dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z improwizacją teatralną.

Moduł 2 (poniedziałek 22.11.2021):
Ten, w którym poznasz zasady grupowych gier idealnie sprawdzających się na początku każdego spektaklu/jamu. Zrozumiesz też jak ważna w trakcie spektaklu jest koncentracja, co to znaczy być gotowym oraz że Twój sceniczny partner jest odpowiedzią na wszystko!

Moduł 3 (poniedziałek 29.11.2021):
Ten, w którym poznasz szereg kultowych 2-3 osobowych gier - “fillerów”, które są solą każdego spektaklu/jamu! Do każdej z gier otrzymasz wiele wskazówek, porad i uwag - na co zwrócić szczególną uwagę, a czego unikać. Dodatkowo dowiesz się, co zrobić kiedy Twoja scena utknie w miejscu.

Moduł 4 (poniedziałek 6.12.2021):
Ten, w którym poznasz schematy najbardziej zaawansowanych i atrakcyjnych krótkich gier improwizowanych! Gier, które stanowią wyzwanie dla niejednego doświadczonego
improwizatora. Nauczysz się m.in. jak dokładnie powtórzyć coś czego nie widziałeś, ani nie słyszałeś oraz jak samemu przetrwać na bezludnej wyspie. Prawdziwy niezbędnik każdego improwizatora!

Moduł 5 (poniedziałek 13.12.2021):
Ten, w którym poznasz trudną sztukę improwizacji “od kuchni”. Zrozumiesz jak ważną rolę w każdym spektaklu odgrywa czuwający nad jego tempem prowadzący oraz jak trudną sztuką jest umiejętne moderowanie gier! Sprawdzisz swoje umiejętności na scenie nie tylko jako aktor, ale także jako host spektaklu.


KRÓTKIE FORMY KURS MODUŁOWY
poziom doświadczenia podstawowy/średnio zaawansowany
START: 15 listopada 2021
KONIEC: 13 grudnia 2022

Pełny kurs - 380 zł
Pojedynczy moduł - 90 zł

Zajęcia będą odbywały się od godziny 18.00 do 21.00 w sali warsztatowej Teatru Małego w Manufakturze (wejście od strony ronda przy sklepie Jysk, na drugim piętrze budynku).

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub też nie jesteście pewni czy dany Moduł jest właśnie dla Was - piszcie śmiało. Pomożemy, doradzimy!
[email protected]

Zapisy trwają do 10 listopada! Prosimy o wypełnienie formularza.

Formularz zgłoszeniowy:
https://docs.google.com/…/1OW4ryPmKppXsTtcKGOtiR56…/edit

Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem warsztatów dostępnym w link >>> http://bityl.pl/ezW21.

Warsztaty poprowadzi Jan Jakubowski - aktor, improwizator, trener O! Studio, wieloletni aktor grupy IMPRO Atak! Obecnie współtworzy ansamble grupy O! impro, grającej w Teatrze Małym w Manufakturze, występuje również na deskach Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w ramach projektu Scena Impro Teatr Nowy.

URL: