Kraków: Pojedynek stand-up - Błachnio, Gajda, Kopiec, Wojciech

Buy tickets for:
Kraków: Pojedynek stand-up - Błachnio, Gajda, Kopiec, Wojciech

Venue:

Kraków, Poland

Show Name:

Kraków: Pojedynek stand-up - Błachnio, Gajda, Kopiec, Wojciech

Host:

biletyna.pl

Artists:

Date & Time:

JAN 10, 2023 AT 3 AM – JAN 10, 2023 AT 4:30 AM UTC+08

Show Description:

Wystąpią:
Marcin Zbigniew Wojciech
Ewa Błachnio
Karol Kopiec
Bartosz Gajda
Pojedynek Stand-up to Impreza, która się już nigdy nie powtórzy, 4 komików na scenie i nowe świeże teksty. Każdy daje jeden temat, na który wszyscy muszą przygotować premierowy materiał stand-up.
MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH
Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP2, pracował w RMF FM. Jest 17 lat na scenie. Ma ponad 25 MLN wyświetleń na Youtube. Ma na swoim koncie ponad 1500 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, aktor, konferansjer, stand-up’er.
EWA BŁACHNIO
A z tej strony Ewka Błachnio. Pytacie, co tam u mnie… No w porzo jest. Piszę, gram, śpiewam, a co niedzielę prowadzę „Fakty Autentyczne”. Kiedyś byłam widywna z Limem… ale! przypudrowałam oko i pocisnęłam swoją drogą. Machnęłam dyplom „aktora dramatycznego”, gram w teatrze w Krakowie wcale niekomediowe role, a w międzyczasie zakochałam się w stand-upie. A propos wpadam do Was z ziomkami na pojedynki stand-upowe, więc widzimy się, co nie? No! To umówieni!
**KAROL KOPIEC **- stand-uper, improwizator. Na scenie od 2008 roku. Laureat praktycznie wszystkich polskich przeglądów komediowych. Wystąpił m.in. w kilku sezonach “Comedy Central prezentuje”, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie telewizji TVN. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również w TVP2 w takich programach jak: “Dzięki Bogu już weekend” oraz “Tylko dla dorosłych”.
BARTOSZ GAJDA - Zawodowo komik, od 20 lat związany z kabaretem i telewizją. Autor wielu skeczy, scenariuszy telewizyjnych, przyzwyczajony do blasku fleszy. Wystarczy postawić przed nim kamerę, włączyć a żartami sypie jak z rękawa. Podczas występu Bartosz zapewni odbiorcy niesamowity masaż przepony.


To wydarzenie zostało utworzone przez portal https://biletyna.pl - w razie pytań prosimy o kontakt: @biletyna.pl lub [email protected]
This event has been created by https://biletyna.pl - in case of questions please contact us: @biletyna.pl or [email protected]

Buy tickets for this events now: Kraków: Pojedynek stand-up - Błachnio, Gajda, Kopiec, Wojciech