Klasycznie na Festiwalu Wrocek - Spotkanie XXIX

Title:

Klasycznie na Festiwalu Wrocek - Spotkanie XXIX

Venue:

Plac Konstytucji 3 Maja nr 3 50-083 Wroclaw, Poland

Show Name:

Klasycznie na Festiwalu Wrocek - Spotkanie XXIX

Host:

ibis Styles Wroclaw Centrum

Artists:

Date & Time:

THURSDAY, SEPTEMBER 23, 2021 AT 8 PM UTC+08

Show Description:

Zapraszamy naszą wspaniałą publiczność na kolejny w 2021 roku program z cyklu Klasycznie na Festiwalu WROCEK. W czwartek – 23 września 2021 roku, o godzinie 14.00 spotykamy się w Sali Hotelu Ibis Styles we Wrocławiu przy pl. Konstytucji 3-go Maja nr 3, tuż przy Dworcu Głównym PKP, a więc miejscu dogodnym do dojazdu.

Będzie klasycznie, bo tego niektórym odbiorcom sztuki kabaretowej wyraźnie brakuje. Wychodzimy więc naprzeciw temu zapotrzebowaniu. Zapraszamy wszystkich, którzy zatęsknili za klasycznym skeczem, monologiem, fraszką, czy satyrycznym wierszem. Zachęcamy do przyjścia tych, którzy lubią dobrą piosenkę, niekiedy śmieszną, czasem nastrojową, może liryczną, ale zawsze w dobrym gatunku.

Gospodarzem wieczoru będzie Jerzy Skoczylas – współzałożyciel Kabaretu ELITA, autor i aktor Radiowego - Studia 202. Będzie to koncert, na którym dokonamy podsumowania minionych wakacji, wspomnimy też o nauczycielach i uczniach w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. W programie nie zabraknie stosownych żartów i anegdot, pojawią się związane z tematem piosenki, wiersze i fraszki.

Gośćmi programu, oprócz Jerzego Skoczylasa, będą:

  • Marta Dzwonkowska – aktorka Teatru Muzycznego CAPITOL, która zmierzy się z piosenkami i tekstami znanymi z programów Kabaretu ELITA i Studia 202.
  • Aga Damrych – wokalistka, finalistka konkursu The Voice of Poland, którą tym razem usłyszymy w repertuarze kabaretowym.

Oraz nasi Goście Specjalni: bardzo lubiany przez naszą Publiczność, znakomity: Zespół Wokalny AGAT

Skąd nazwa Zespołu? Otóż, AGAT – to kamień równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energię, działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. AGAT, w zależności od koloru wyraża: spokój umysłu, ekspresję ,delikatność, siłę życiową i kreatywność. To wszystko można odnaleźć w tym Zespole. Same o sobie mówią tak: chociaż każda z nas jest inna to stanowimy jedno - po prostu AGAT.

Zespół działa przy Osiedlowym Domu Kultury - Zabobrze w Jeleniej Górze od ponad 20 lat. Będzie zatem wesoło, koncertowo i nastrojowo. Przyjdźcie, a gwarantujemy, że wrócicie do nas na kolejne spotkania z cyklu: Klasycznie na Festiwalu WROCEK.

Zapraszamy!

URL: