Kabaret Paranienormalni - "Bez znieczulenia" // Warszawa Wilanów

Title:

Kabaret Paranienormalni - “Bez znieczulenia” // Warszawa Wilanów

Venue:


ul. Stanisława Kostki Potockiego 24 02-958 Wilanów, Poland

Show Name:

Kabaret Paranienormalni - “Bez znieczulenia” // Warszawa Wilanów

Host:

Kuźnia Kulturalna

Artists:

Date & Time:

JAN 25 AT 3:30 AM – JAN 25 AT 5:30 AM UTC+08

Show Description:

Kabaret Paranienormalni po długiej przerwie znów na scenie Kuźni Kulturalnej!

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15-latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena. „Bez znieczulenia’ to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15-lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina?
„Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

URL: