Grupa Ludzi Prezentuje: Ludzie Doktora Floppenhajmera. EKSPERYMENTALNA

Title:

Grupa Ludzi Prezentuje: Ludzie Doktora Floppenhajmera. EKSPERYMENTALNA

Venue:

ul. Skawińska 2 31-066 Kraków, Poland

Show Name:

Grupa Ludzi Prezentuje: Ludzie Doktora Floppenhajmera. EKSPERYMENTALNA

Host:

Scena Berlin

Artists:

Date & Time:

SUNDAY, NOVEMBER 7, 2021 AT 2 AM UTC+08

Show Description:

Zapraszamy na spektakl komediowy, który jest alternatywną alternatywą! Będzie to w 100% improwizowane show, które wymknęło się ze skali dziwaczności i pędzi dalej w kierunku awangardy!

Całość będzie złożona z dwóch części.

W pierwszej Grupa Ludzi wraz z dr Floppenhajmerem zagra około 25 minutową improwizowaną formę komediową, której tytuł wybierzesz właśnie Ty!

W części drugiej dr Floppenhajmer wystąpi ze swoim solowym krindżowym show. Wspomniany krindż pojawi się w nim na pewno i każdy ma prawo unieść go tyle ile potrafi. Każdy może też wyjść kiedy tylko zechce i faktycznie czasem się to zdarza. Czasem jest to bardzo śmieszny, czasem bardzo nieciekawy show, bywa też w swojej niedorzeczności ciepłym, mądrym spektaklem, pełnym poezji i wrażliwości, a czasem jest absolutnie bez sensu, bardzo głupi i naiwny. Czasem też jest to po prostu bardzo BARDZO zły show. Tak właśnie działa krindż.

6 listopada (SOBOTA) Scena Berlin, ul. Skawińska 2 Start: 19:00

Bilety (30 PLN) oraz VIP (50 PLN) w sprzedaży internetowej
Będą też na miejscu, 30 min. przed spektaklem (o ile coś zostanie).

Wejście od godziny 18:30 – pierwsi wchodzą ludzie z zakupionymi wcześniej biletami.

Wystąpią:

Dr Floppenhajmer
Pewien człowiek a trochę jakby nie. Trudno go opisać, jest to na pewno Doktor ale jakby z innego wymiaru. Jest powiązany z Piotrem Sikorą i gdyby tylko Piotr Sikora potrafił go opisać na pewno moglibyście dowodzieć się więcej o Floppenhajmerze. Niestety Piotr Sikora tego nie umie. Dlatego musisz przyjść i sam poznać kim jest i czym tak naprawdę jest studium Doktora Floppenhajmera. Rzeczony Piotr Sikora, to komik znany z Klancyka i Hofesinki, twórca autorskich spektakli komediowych oraz miłośnik Nintendo Switch.

Grupa Ludzi:
Krakowski kolektyw improwizatorów-komików, którym zamarzyły się eksperymenty z formatami scenicznymi. Każdy spektakl Grupy Ludzi jest improwizowany - nie ma żadnego scenariusza. Jedną z głównych ról odgrywa w nim widownia, która nadaje ton spektaklu i inspiruje jego treść. Skład: Joanna Foryś, Alicja Guzik, Michał „Majkel” Iwanicki, Marian „Janek” Janusz, Krzysztof Kasparek, Katarzyna Lisek, Amanda Łażewska, Mariusz Kulig (klawisze), Chelonia Mydas (magia świateł)

Wyjdź do ludzi z Grupą Ludzi!

URL: