Filmare "Nu știu, zic ". Invitat: Toma

Title:

Filmare "Nu știu, zic ". Invitat: Toma

Venue:

Strada Nerva Traian, 4 030171 Bucharest, Romania

Show Name:

Filmare "Nu știu, zic ". Invitat: Toma

Host:

Comics Club

Artists:

Date & Time:

NOV 19 AT 1 AM – NOV 19 AT 2:30 AM UTC+08

Show Description:

💥🔥“Nu știu, zic”, emisiunea care nu i-a făcut cu nimic mai cunoscuți pe cei de la NișteOameni se întâmplă din nou! De data asta invitat este Toma. După filmare vom testa și ceva material, cu sau fără el, nu știm, ca am uitat sa îl întrebam.

Când?
🎙Joi, 18 noiembrie, ora 19:00
INTRARE LIBERĂ
☎️ Rezervări: 0741 426 426

🔥Programul complet îl găsești la noi pe site: www.comicsclub.ro

‼️Și pentru că ce este mai important e să fim toți sănătoși vom respecta întocmai măsurile de siguranță. Știm că râsul face bine la sănătate, dar în perioada asta e nevoie de mai mult ca să ne știm bine.❤️ Așa că:

  1. Vom avea un număr limitat de bilete
  2. Distanțarea dintre mese va fi de 2 metri
  3. Toți angajații vor purta mască, te rugăm să porți și tu
  4. Dezinfectantul îți va fi pus la dispoziție
  5. Totul va fi igienizat și dezinfectat frecvent

*Conform normelor în vigoare, accesul va fi permis exclusiv persoanelor vaccinate cu ambele doze care au împlinit 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare anti Covid, sau persoanelor care se află în perioada cuprinsă între a 15-a și a 90-a zi ulterioară confirmării infectării cu SARS-CoV2, fapt dovedit prin documente medicale (test RT-PCR pozitiv la data diagnosticului, bilet de externare, test care să dovedească prezența anticorpilor efectuat cu maxim 14 zile anterior evenimentului). Suntem obligați să verificăm aceste documente la acces.

URL: