Daniel sloss - can't

Title:

DANIEL SLOSS - CAN’T
Buy tickets for DANIEL SLOSS - CAN’T

Venue:

Merķeļa iela 13 Riga, Latvia

Show Name:

DANIEL SLOSS - CAN’T

Host:

Rīgas Latviešu Biedrība

Artists:

Date & Time:

MONDAY, NOVEMBER 7, 2022 AT 1 AM UTC+08

Show Description:

MZA un Comedy Latvia piedāvā!
Daniela Slosa izrāde ‘Can’t’ ir nu jau 12. starptautiskās komēdijas superszvaigznes solo izrāde, un mēs esam pagodināti vēlreiz sagaidīt skotu komiķi pie mums Rīgā!
Daniela iepriekšējās izrādes satrieca komēdijas fanus visā pasaulē. Pollstar ziņo, ka viņa izrāde ‘HUBRiS kļuva par pasaules lielāko solo komēdijas tūres šovu 2021. gadā, izrāde ‘X’ 17 mēnešu laikā piedzīvoja 300 šovus Eiropā, Apvienotajā Karalistē, ASV, Kanādā, Austrālijā, Hongkongā, Japānā un pat ‘Moscow arena’, kļūstot par Krievijas visu laiku lielāko komēdijas
šovu angļu valodā un izraisot zināma mēroga sensāciju saistībā ar joku par seksuālās izglītības nepieciešamību, kas Putina Krievijā ir neapspriežams temats. Izrādes ‘X’ video versija ir pieejama HBO gan Kanādā, gan ASV, kļūstot par pirmo Apvienotās Karalistes komēdijas šovu ar pirmizrādi kinoteātros, līdztekus tās publicēšanai Vue.
Daniela pirmā grāmata “Everyone You Hate is Going to Die” tika publicēta 2021. gadā un viņa Netflix šovi ‘DARK’ un ‘Jigsaw’ tiek straumēti 190 valstīs 26 valodās. Izrāde ‘Jigsaw’ ir bijis pamats vairāk nekā 120 000 attiecību un 300 laulību šķiršanām visā pasaulē, un fani mēdz Danielam lūgt autogrāfus uz saviem šķiršanās līgumiem.
Viņš septiņas reizes ir piedzīvojis izpārdotas izrādes Ņujorkā, desmit reizes viesojies leģendārajā šovā ‘Conan’, desmit reizes labojis ienākumu rekordus Edinburgh Festival Fringe un kopumā uzstājies 53 valstīs. Viņa jaunais šovs būs ekskluzīvi limitēts, tādēļ iesakām neatlikt biļešu iegādi.
Īpašais viesis - viņa tuvākais draugs Kajs Hamprijs!
‘Netīrs, salds un viltīgs’ (New York Times)
Aicinām ņemt vērā to, ka šovs sāksies noteiktajā laikā un novēlotas ierašanās gadījumā, ieeja var tikt liegta. Iegādājoties biļeti jūs piekrītat, ka šovu nefotografēsiet, nefilmēts un
nestraumēsiet.
Izrādē var tikt (un visticamāk tiks) lietoti lamuvārdi. Vecuma ierobežojums 16+
Kontakti presei: [email protected] / +44 7831-55707

Buy tickets for this event now: