"Cringe Show" Dr Floppenhajmera // Nowa Data

Title:

“Cringe Show” Dr Floppenhajmera // Nowa Data

Venue:


Bielańska 1 00-086 Warsaw, Poland

Show Name:

“Cringe Show” Dr Floppenhajmera // Nowa Data

Host:

Resort Komedii

Artists:

Date & Time:

JAN 31 AT 4 AM – JAN 31 AT 5 AM UTC+08

Show Description:

✨ Cringe Show Dr Floppenhajmera" ✨

Chciałbyś zobaczyć coś spokojnego, idealnego na randkę, żeby było miło? To na pewno nie jest show dla Ciebie. Cringe Show to alternatywa alternatywy, w całości improwizowany solo show który zgubił się na skali dziwaczności. Marina Abramovic napisała o nim “są pewne granice tego czym jest performance. Cringe Show to straszny krindż”.

Ale Cringe show jest nie tylko po to był krindż. Jest podróżą, będziesz w niej mógł przyjrzeć się samemu sobie. Pobudzi Cię do zadania wielu pytań, nie da Ci żadnych gotowych odpowiedzi. Cringe show wydaje się dziwaczny, wypływa z pasji jaką Piotr Sikora czuje do świata, tego jak jest połamany, niedorzeczny, a w tym nonsensie - piękny. Piotr w spektaklu przez cały czas ryzykuje, improwizuje, składając obietnice, że będzie jak najpiękniejszy i najśmieszniejszy co chwile wpadając w bycie tragicznie nieśmiesznym, szuka sposobów jak z tych tarapatów się wyplątać. Jeśli bliska jest Ci wolność, odwaga, wrażliwość i kochasz absurd- to jest show dla Ciebie.

Show prowadzi Dr Floppenhajmer, pewien człowiek a trochę jakby nie. Trudno go opisać, jest to na pewno Doktor ale jakby z innego wymiaru. Jest powiązany z Piotrem Sikorą i gdyby tylko Piotr Sikora potrafił go opisać na pewno moglibyście dowiedzieć się więcej o Floppenhajmerze. Niestety Piotr Sikora tego nie umie. Dlatego musisz przyjść i sam poznać kim jest i czym tak naprawdę jest Cringe Show Doktora Floppenhajmera.

Na scenie występuje Piotr Sikora, komik znany z Klancyka i Hofesinki, twórca autorskich spektakli komediowych oraz miłośnik Nintendo Switch.

Bilety: 10zł → https://ewejsciowki.pl/…/cringe-show-dr-floppenhajmera…

🌎 Bilety w sprzedaży tylko online! Od 14.12.21 uczestnictwo w wydarzeniu możliwe jedynie po okazaniu biletu oraz ważnego unijnego certyfikatu COVID obsłudze wydarzenia.

🌟🌟🌟

Drodzy widzowie,
Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:

  • Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu
    ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;
    Jeśli u Uczestnika imprezy wystąpią objawy choroby, Uczestnik zobowiązany jest do poinformowania o tym Organizatora

URL:

Redirecting...?