Comedy Experience Tallinn with Rachman Blake

Title:

Comedy Experience Tallinn with Rachman Blake

Venue:

Tööstuse 13, Tallinn, Estonia

Show Name:

Comedy Experience Tallinn with Rachman Blake

Host:

Heldeke

Artists:

Tallinn with Rachman Blake

Date & Time:

NOV 25 AT 2 AM – DEC 4 AT 2 AM UTC+08

Show Description:

Tulge ja naerge minu uhiuue ülinaljaka “Eesti räppariks saamine” komöödiashow üle. Toodud teieni “Story Party Tallinn | True Dating Stories” õhtujuhi Rachman Blake’i poolt.
Ma olin koomikuna tuuril Euroopas, kui kogu maailm lukku pandi. Selle asemel, et naasta Californiasse, jäin ma Eestisse, mis oli tuuri viimane riik. Vaatamata külmale, eestlaste kohmetusele ja masendavalt pimedatele ilmadele, on teie riik hämmastav.
Ma armastan ka teie keelt. See on tõhus, seda on lõbus õppida ja see on väga hea ka dirty talk’iks. Näiteks: “su tupp on märjem kui kevadine raba”. Või “täida mind nagu vastlakukkel”, ja viimaks “Ma olen lähedal nagu kõik kohad minu väikses Eesti riigis”.
Ma ei saanud mujale reisida, nii et minust sai innukas turist teie armsas riigis. Mul on olnud palju seiklusi Tartus, Viljandis ja Narvas (Venemaa light).
Ma kirjutasin mõned räpilood, et õppida eesti keelt, kuid ei arvanud iial, et jagan neid avalikult. Kuni praeguseni. Olete kutsutud minu debüüt šõule, kus ma jagan oma naljakaid Eesti ebaõnnestumisi tunnipikkuses lustakas, lõbusas ja läbi raputavas esinemises Eesti räppariks saamise teel.

Come laugh at my brand new hilarious comedy show about Becoming an Estonian rapper. Brought to you by Rachman Blake the host of the comedy show, Story Party Tallinn | True Dating Stories.
I was on tour in Europe as a comedian when the world went into lockdown. Rather than return to California, I stayed in the last country on tour, Estonia. Despite the cold, awkwardness, and depressingly dark days, your country is amazing.
I also love your language. It’s efficient, fun to learn, and great for dirty talk. For example, su tupp on märjem kui kevadine raba or täida mind nagu vastlakukkel, and finally ma olen lähedal nagu kõik kohad minu väikses Eesti riigis.
I wasn’t able to travel outside Estonia so I became an excited tourist inside your lovely country. I had many adventures in places like Tartu, Viljandis, and Narva (Russia Light).
I wrote some rap songs to learn Estonian. I never thought I’d share them publicly until now. You’re invited to my debut show, where I share my hilarious Estonian misadventures in an hour-long, funny, exciting, and bumping show, about becoming an Estonian rapper.


*Certificate of vaccination or recovery required.
*Participating with a negative test certificate is not possible.

URL: