Comedy Estonia: Odeon Comedy Week - Kvaliteedikontroll

Buy tickets for:
Comedy Estonia: Odeon Comedy Week - Kvaliteedikontroll

Venue:

Odeon Bar

Show Name:

Comedy Estonia: Odeon Comedy Week - Kvaliteedikontroll

Host:

Comedy Estonia and Odeon Bar

Artists:

Date & Time:

TUESDAY, DECEMBER 27, 2022 AT 1 AM UTC+08

Show Description:

Odeon Comedy Week on nädal täis nalja meie ühes lemmik kohas - Odeon Baaris. Seekord astume lavale viiel järjestikusel päeval peale jõule.
26.detsember - Kvaliteedikontroll
Comedy Estonia mõtleb pidevalt välja viise, kuidas aidata meie koomikutel areneda ja pakkuda publikule uusi üritusi, mida nautida. Kvaliteedikontroll Open Mic on täpselt nagu tavaline Open Mic, aga siiski veidikene teistsugune. Kui meie tavapärastel Open Micdel saab näha paljusid koomikuid, kes kõik teevad umbes 5 minutit materjali, siis Kvaliteedikontroll Open Micl saab näha nelja koomikut, kes kõik teevad 15 minutit materjali.
Sellel show’l on uutel lootust andvatel koomikutel võimalus katsetada ja täiustada oma pikemaid sette. Samuti saab seal ka näha meie kogenenumaid koomikuid testimas oma materjali ilma tavapärase 5 minuti reeglita. Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis saab sellest regulaarselt iga kuu toimuv üritus.


Lavale astuvad
Maria Sepp
Vivek Ravi (ENG)
Tiina-Maria Tali
Endrik Puntso
Host: Ann Vaida


Antud üritus on enamjaolt eestikeelne.
Sissepääs on tasuta aga kui teile üritus meeldis, siis peale showd on ringlemas ämber, kuhu saate poetada sularaha, et aidata meil tegutseda ning üritusi jätkata - hindame väga Teie panust ning toetust!


Buy tickets for this events now: Comedy Estonia: Odeon Comedy Week - Kvaliteedikontroll